hiçbir dil yabancı değildir

KİŞİYE UYGUN TEKNİKLERLE EĞİTİM

DİL SINAVI EĞİTİM PROGRAMLARIMIZ

+ YDS – YÖKDİL – YKS ÖN HAZIRLIK DERSLERİ
+ YDS – YÖKDİL – YKS DERSLERİ

DAHA FAZLA

DİL EĞİTİM PROGRAMLARIMIZ


+ İNGİLİZCE – RUSÇA – ALMANCA – FRANSIZCA DERSLERİ

DAHA FAZLA

ÇOCUKLAR İÇİN DİL PROGRAMLARIMIZ


+ İNGİLİZCE – RUSÇA – ALMANCA – FRANSIZCA DERSLERİ

DAHA FAZLA

TOEFL – IELTS PROGRAMLARIMIZ


+ TOEFL DERSLERİ
+IELTS DERSLERİ

DAHA FAZLA

YDS – YÖKDİL – YKS ÖN HAZIRLIK DERSLERİ

YDS, YKS, YÖK DİL sınavlarına hazırlanacak öğrencilerimiz için en temelden başlayarak bütün konuları işleyip, öğrencilerimizi YDS, YKS, YÖK DİL programını alacak seviyeye gelmeleri için yapmış olduğumuz program

YDS – YÖKDİL – YKS DERSLERİ

Öğrencilerimizin YDS, YKS, YÖKDİL sınavlarına hazırlık sürecinde, hedeflenilen puanı alabilmeleri için kişiye özel yöntemler ve kişiye uygun çalışma saatlerini belirleyerek daha etkin hazırlık ortamı oluşturduğumuz program

DİL EĞİTİM PROGRAMLARIMIZ

İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça ve İspanyolca dilleri tüm seviyelerde genel ve sınavlara yönelik olarak özel ders şeklinde, öğrencinin seviye, hedef ve zaman talebine uygun olarak uygulanan programımız.

ÇOCUKLAR İÇİN DİL PROGRAMLARIMIZ

Çocukların yaş grupları dikkate alınarak hazırlanmış, en fazla 3 kişilik gruplar halinde, çocuk dil eğitiminde uzman öğretici tarafından verilen İngilizce eğitim programımız.

TOEFL DERSLERİ

Yurdışı eğitim ve çalışma amacına yönelik yapılan, dört dil becerisinin (Speaking, Listening, Reading, Writing) ölçüldüğü TOEFL sınavlarına, bu alanda uzman eğitici tarafından bire bir özel ders şeklinde verilen programımız.

IELTS DERSLERİ

Yurdışı eğitim ve çalışma amacına yönelik yapılan, dört dil becerisinin (Speaking, Listening, Reading, Writing) ölçüldüğü IELTS sınavlarına, bu alanda uzman eğitici tarafından bire bir özel ders şeklinde verilen programımız.

EKİBİMİZ

.

MUSTAFA ENGİN

KURUCU ORTAK & İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ


MEHMET ALİ KAYA

KURUCU ORTAK


UĞUR ENGİN

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ


HAKKIMIZDA

Yıllarca para ve emek harcama sonrası herhangi bir hedefine ulaşamayan çok insanın olduğu ülkemizde biz, herkesin doğru yöntem ve kişiye özel hazırlanacak bir programla başarılı olabileceğine inanıyoruz.
ENG in DİL’de şablon eğitimi yerine kişinin seviye ve ihtiyaçlarına göre hazırlanan bir sistem vardır. Herkes başarılı olabilir, fakat aynı yöntem ve süreçle değil.
Bu yüzden, bize gelen öğrencilerin önce hedefleri belirlenip seviyeleri tespit edilir. Sonra kişinin hedef ve seviyesine göre doküman ve ders programı hazırlanır.
Dil öğrenmek ciddi bir iştir.

İLETİŞİM

GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİNİZİ BİZE YAZIN

BİZE ULAŞIN

FACEBOOK

BAĞLAN

INSTAGRAM

BAĞLAN

HARİTALAR

BAĞLAN
Call Now ButtonARA